Fotky z fotoexpedice do Norska

Prvních 8 dní v Březnu jsme spolu s “fotopřítelem” podnikli výpravu do Norska za polární září, nádhernou drsnou krajinou a dlouhými východy a západy slunce. Fotky z této výpravy si můžete prohlédnout v galerii Norsko

Cestovali jsme půjčeným autem daleko za polárním kruhem od města Tromso až na samý konec ostrovů Lofoten a zpět. Norsko nám připravilo úžasnou podívanou, zažili jsme úžasné západy slunce, noční oblohu prozářenou polární září a pohledy na neuvěřitelné tvary Lofot. Když jsme po týdnu narazili na stádo sobů, kteří nás po chvíli seznamování “přijali do rodiny”, věděli jsme, že jsme zažili něco skvělého. Věřím, že si fotky z Norska užijete tak jako jsem si užil jejich tvorbu.

Pro technicky orientované – všechny fotky byly foceny fotoaparátem Canon 7D, denní fotky ve většině případů objektivy Sigma 10-20mm f/4 a Canon EF 35mm f/2. Několik fotek bylo pořízeno pomocí Canonu 70-200mm f/4 a 50mm f/1.8. Noční snímky jsou focené Samyangem 14mm f/2.8 (mimochodem opravdu skvělé sklo)

Většinu z fotek je možné zakoupit jako nástěnné obrazy ve velikostech od přibližně A4 po A1. Ceny jsou v rozmezí 1200 – 4000kč a je v nich zahrnut tisk, laminace a rám Nielsen. Tisk je prováděn na perličkový papír (připomíná pololesk) a laminace je prováděna umělým plátnem. Máte-li zájem některou fotku zakoupit, prosím kontaktujte mě na email jsem@vikisek.com. Stačí uvést číslo z názvu fotky.

Galerie fotografií z Norska

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.