Nové fotky v galeriích Rakousko, Česko, Lidi, Makro a Flora

Po dlouhém mlčení přichází velká aktualizace obsahu sránek. Za posledních pár měsíců se naskytlo mnoho příležitostí k focení jak v česku, tak v zahraničí. Znovu jsem se podíval na pálavu a měl štěstí na úžasný západ slunce s přecházející bouřkou. V galerii Česko se tak můžete podívat na nová panoramata z hřebene Děvína.

Měl jsem také možnost strávit v týden v Jeseníkách s partou skvělých lidí, kteří tolerovali neustálé cvakání závěrky kamkoliv jsme se pustili. V galerii Česko a galerii Lidi tak najdete několik fotografií. z této akce

Tou největší fotografickou příležitostí ale byla návštěva Lienzerských dolomitů a Tre Cime, které byly jedním z mých fotografických snů. I když se opět jednalo více o turistickou cestu než cestu za focením, počasí nám přálo a znovu jsme byli svědky toho, že není vždy třeba být v horách ve zlaté hodině, ale že i když je slunce vysoko na obloze, krása okolí neuvadá. Galerie Tirolsko byla atualizována s fotkami úžasné krajiny hranic Rakouska a Itálie. Několik fotorgafií z této cesty najdete také v galeriích Makro a Flora.

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.